Metin2

zydn07

New member
XNullUser
Joined
Jun 28, 2021
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
NullCash
19
Oyuncu, düşmanları her öldürdüğünde veya bir NPC'den bir görevi tamamladığında deneyim puanları kazanılır. Oyunun dövüşü bir Hack and slash sistemine dayanmaktadır . Oyuncular ayrıca yaratık grupları toplayabilir ve hepsi aynı anda karaktere saldırırken her birine aynı anda temel saldırılar ve beceriler indirebilir. Oyunda birkaç farklı oyuncu karakter sınıfı vardır , tüm sınıfların kullanabilecekleri 2 farklı beceri seti vardır, beceriler de yükseltilebilir. Birçok farklı harita, canavar, yarı insan, metin taşı, zırh, silah ve aksesuar var. Hatta bazı Metinlerin evcil hayvanları ve farklı binek türleri vardır.

Oyundaki para birimi Yang olarak adlandırılır ve farklı NPC'lerden eşya satın almak için kullanılır. Oyuncular bunu diğer oyuncularla veya kendi dükkanlarında ticaret yapmak için kullanabilirler. Oyuncular ayrıca kendi savaşçı loncalarını oluşturabilir ve loncalar kendi aralarında savaşlar yapabilir.

Derece Puanları özel bir derece için kullanılır, dereceler Zalim, Ortalama, Şerefsiz, Agresif, Tarafsız, Dostça, İyi, Asil ve Şövalyedir, her derece oyuncuya farklı bir oran düşüşü verir. Cruel, Mean, Dishonored ve Agresif rütbeleri de öldürüldüklerinde eşya kaybetme şansına sahiptir. Öğeler Not Puanlarını etkileyebilir.

Oyuncular ayrıca, oyuncuların özel eşyalar ve bonuslar satın alabilecekleri Dragon Coins satın almak için gerçek hayat parasını kullanabilirler.
 
Top