External Importer Pro By KeywordRush 1.7.1

virgilio183

Well-known member
Pro
Master
Diamond
Elite
Joined
May 16, 2021
Messages
25,422
Reaction score
29,591
Points
113
NullCash
575,952
ei1.jpg
External Importer extracts complete product data directly from stores' websites. Just enter the product detail's address or listing URL. You don't need to access the API or bother with large CSV files.

We've developed a fast, easy-to-use product import tool in your WooCommerce catalog. You have full control over the data you import. Prices and availability will be updated automatically.

The plugin will use your affiliate IDs to automatically generate affiliate links for all external products. You keep 100% of the affiliate commissions you earn. You can also set your own margin for dropshipping products.
 

Attachments

  • external-importer.zip
    479.7 KB · Views: 20

ayoubdz41

New member
XNullUser
Joined
Dec 23, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
NullCash
8
View attachment 24629
External Importer extracts complete product data directly from stores' websites. Just enter the product detail's address or listing URL. You don't need to access the API or bother with large CSV files.

We've developed a fast, easy-to-use product import tool in your WooCommerce catalog. You have full control over the data you import. Prices and availability will be updated automatically.

The plugin will use your affiliate IDs to automatically generate affiliate links for all external products. You keep 100% of the affiliate commissions you earn. You can also set your own margin for dropshipping products.
thank
 

alicu90@

Member
XNullUser
Joined
Dec 24, 2021
Messages
79
Reaction score
7
Points
8
NullCash
15
many thanks for this module
Post automatically merged:

doesn't work
 
Last edited:

reaggae

New member
XNullUser
Joined
Aug 13, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
NullCash
15
cool plugin this really rocks i love how the features are
 

maxvendy

Member
XNullUser
Joined
Dec 30, 2020
Messages
141
Reaction score
0
Points
16
NullCash
9
thank you, i will try it. Hope will work on new WP
 

onlinest

Member
XNullUser
Joined
Jun 7, 2022
Messages
91
Reaction score
0
Points
6
NullCash
15
harika paylaşım için teşekkür ederim hemen indireceğim
 

alicu90@

Member
XNullUser
Joined
Dec 24, 2021
Messages
79
Reaction score
7
Points
8
NullCash
15
Sper ca acest mesaj să te găsească bine. Scriu aceste rânduri pentru a-ți exprima profunda mea recunoștință pentru timpul și efortul pe care mi le-ai dedicat recent în a-mi împărtăși cunoștințele tale despre WordPress. Experiența și expertiza ta în acest domeniu sunt cu adevărat impresionante și te felicit pentru abilitatea de a împărtăși aceste informații într-un mod atât de clar și eficient.

Fiecare sesiune pe care am petrecut-o împreună a fost o experiență de învățare valoroasă pentru mine. Modul tău de a explica conceptele complicate în termeni simpli a făcut înțelegerea WordPress mult mai accesibilă. Apreciez în mod special răbdarea și disponibilitatea ta de a răspunde la toate întrebările mele, indiferent cât de mici sau specifice erau acestea.

Grație ajutorului tău, am reușit să îmi îmbunătățesc considerabil abilitățile de gestionare a site-ului meu, ceea ce a avut un impact pozitiv imens asupra prezenței mele online. Utilizarea mai eficientă a temelor și plugin-urilor WordPress, împreună cu sfaturile tale privind optimizarea SEO, au transformat complet modul în care abordez administrarea site-ului meu.

Nu în ultimul rând, vreau să îți mulțumesc pentru generozitatea ta și pentru faptul că ai fost atât de dispus să împărtășești aceste cunoștințe fără nicio așteptare în schimb. Este rar să întâlnești oameni atât de dedicați și pasionați de munca lor, iar tu ești cu adevărat un exemplu de urmat.
 
Top