v1.6-v1.7 Login by mobile phone number. Register by OTP SMS.

hegBIT

Well-known member
Master
Diamond
Elite
XNullUser
Reaction score
703
NullCash
50

amolirika

New member
XNullUser
Reaction score
0
NullCash
6
من
سلام دوستان اینم یه هدیه کوچیک برای شما

ثبت نام و ورود با شماره تلفن همراه. شناسه ایمیل برای ثبت نام اختیاری است. اعتبارسنجی با SMS OTP. از 31 ارائه دهنده پیام کوتاه در سراسر جهان پشتیبانی می کند. اگر ارائه‌دهنده پیامک شما حضور نداشته باشد، ما ارائه‌دهنده پیامک شما را بدون هزینه اضافی اضافه می‌کنیم.

View attachment 4565
  • ثبت نام آسان با شماره موبایل به عنوان شناسه ایمیل اختیاری است
  • شماره موبایل مشتری را با پیامک OTP تأیید کنید
  • با Msg91، Infobip، Presta SMS، Bulk Gate، Aliyun، Vectra Mind، Tamimah SMS، SMS Factor، SMS Broadcast UK، SMS بنگلادش، Aruhat VibgyorTel، Yunpian، SMSir، Solutions Infini، Clickatell، Clickatell-New Platform، SMS کار می کند. , Nnimbusit, CM Telecom, Alcodes, DMT Iran, Yuboto, Zenziva, Onehop, Cutesms24, Alfa cell, Send in blue, Syriatel, ZAD SYS و ارائه دهندگان BashSMS
  • همه مشتریان تایید شده واقعی هستند و در نتیجه از سفارشات جعلی جلوگیری می کنند
  • مشتریان قبلاً تأیید شده اند، بنابراین پردازش سفارش سریع است
  • از آنجایی که پردازش سفارش سریع است، مشتری به تاجر اعتماد می کند
  • فرصت های بازاریابی و بازاریابی مجدد موثر با شماره تلفن مشتریان تأیید شده از طریق فیس بوک، واتس اپ، بازاریابی پیامکی و غیره.
  • گرفتن شماره تلفن مشتری در مرحله اولیه فرآیند تسویه حساب، در نتیجه تماس فوری با مشتریان برای کمک به تکمیل فرآیند تسویه حساب امکان‌پذیر است و همچنین پیگیری رها کردن سبد خرید آسان است.
  • ورود با استفاده از شماره موبایل روند فعلی در وب سایت های تجارت الکترونیک برتر است زیرا شماره تلفن همراه مستقیماً به مشتری مرتبط است، در حالی که ایمیل ها می توانند هرزنامه در نظر گرفته شوند.
  • مشتریان می توانند به سرعت از طریق موبایل مطلع شوند، حتی اگر به اینترنت یا ایمیل دسترسی نداشته باشند و اعلان ها همیشه خوانده شوند
  • OTP SMS در ارتباط با هر یک از 14 ارائه دهنده پیام کوتاه ذکر شده در بالا کار می کند. توجه: ما به هر حال با ارائه دهندگان پیامک لیست شده مرتبط نیستیم
  • OTP باید غیرفعال شود
نسخه آزمایشی: https://addons.prestashop.com/it/di...-mobile-phone-number-register-by-otp-sms.html

من دارم روی 1.7.6.2 امتحان میکنم و خوب کار میکنم.
خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی خوب
Post automatically merged:

çalışıyor mu? paylaşım için teşekkürler.

piratajobs

Active member
Elite
XNullUser
Reaction score
109
NullCash
23
thank you !! great module, thanks again for sharing!

alastis

Member
XNullUser
Reaction score
0
NullCash
4
Thank you for the module, its a good plus to my shop

Sillumin

Well-known member
Pro
Master
Diamond
Elite
Reaction score
744
NullCash
5,960
Exact name and author of the module from main PHP file is: Login By Mobile by pibblu