Türkiyeden Üye olanlara sorularım

blgkgn24

New member
XNullUser
Reaction score
0
NullCash
7
Herkese merhaba, siteye yeni üye oldum. Ekleri indirmede sorun yaşadım. NullCash kazanma yollarını çözemedim. Ne yapmamız gerekiyor ekleri indirebilmek için?

bulentaydin

Active member
XNullUser
Reaction score
88
NullCash
4
Selamlar.. paylasım yapan kişilere tesekkur yazısı yazasan her yazdıgın yazıya puan (NullCas ) alıyorsun,
bu puanlarla, paylasım yapan kişinin paylaşımına teşekkur edip paylaştıgı linki açabiliyorsun, hepsi bu

blgkgn24

New member
XNullUser
Reaction score
0
NullCash
7
Selamlar.. paylasım yapan kişilere tesekkur yazısı yazasan her yazdıgın yazıya puan (NullCas ) alıyorsun,
bu puanlarla, paylasım yapan kişinin paylaşımına teşekkur edip paylaştıgı linki açabiliyorsun, hepsi bu
sağ ol hocam, öyle yaptım ama olmamıştı ben de konu açıp puan aldıktan sonra denemek istedim. Bir de yorum için 5 puan veriyor sanırım. eklenti indirmek için daha fazla puan gerekiyor anladığı kadarıyla?

bulentaydin

Active member
XNullUser
Reaction score
88
NullCash
4
gerekli gereksiz seylere ayrı ayrı yorum yap, puanın biriksin, oyle harcarsın puanlarını.. ben oyle yapıyorum

blgkgn24

New member
XNullUser
Reaction score
0
NullCash
7
sanırım tek çözüm bu 😅 bşr de forumda ki eklentilerden sorun yaşadığınız oluyor mu. şuan seo modülü yüklemeye çalışıyorum biraz bekletti hala yüklenmedi.

bulentaydin

Active member
XNullUser
Reaction score
88
NullCash
4
ben prestashop kullanıyorum, şiimdiye kadar bu siteden zararlı yada calismayan modul denk gelmedi.. iyi bir site

blgkgn24

New member
XNullUser
Reaction score
0
NullCash
7
prestashop seo da daha iyi aslında, her yazılımın farklı avantajları oluyor işte :)

designerboyalee

Well-known member
Diamond
Elite
XNullUser
Reaction score
359
NullCash
52

Koture

New member
XNullUser
Reaction score
0
NullCash
11
Ooo bizim millet burada yerini almış :) Hadi hayırlısı. desinger de bir istek listesi hazırlamış. :)) Maşallah maşallah ;)

designerboyalee

Well-known member
Diamond
Elite
XNullUser
Reaction score
359
NullCash
52
Ooo bizim millet burada yerini almış :) Hadi hayırlısı. desinger de bir istek listesi hazırlamış. :)) Maşallah maşallah ;)
Ülkede dolar kuru yüksek olunca müşterilerde para az olunca bizde ortayolu bulma düşüncesindeyiz tabiki :) herkesin işi görülsün amacına ulaşsın istiyoruz. O sebeple burada bir arayışı yada bekletisi olanlarada ekstra yardım edelim diyoruz yanlış mı düşünüyoruz ????

proxlover

Member
XNullUser
Reaction score
93
NullCash
54
Yorum yaparak nullcash kazanabilirsiniz ve paylaşım yapmalısın kardeşim hepimiz türküz opencartcılar ulaşsın bana

haykiwolf

Member
XNullUser
Reaction score
0
NullCash
1
Acaba hepimiz aramızda bi drive mı oluştursak. Temaları modülleri atalım içine ?

erkansoft

Member
XNullUser
Reaction score
0
NullCash
4
bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Telegram grubu oluşturalım bence arakdaşlar

ugur010

New member
XNullUser
Reaction score
0
NullCash
1
evet oluşturup burda indirdiğimiz nulled leri orada paylaşa biliriz
Post automatically merged:

Universal Import/Export Pro kullanan varmı opencart 3.0.3.7 de 500 hatası alıyorum

aliaksu39

Member
XNullUser
Reaction score
73
NullCash
4
ben bir çok modülü paylaştım arkadaşlar >>ve dahası var takas yapabilirim

mayobay

New member
XNullUser
Reaction score
0
NullCash
13
Herkese merhaba, siteye yeni üye oldum. Ekleri indirmede sorun yaşadım. NullCash kazanma yollarını çözemedim. Ne yapmamız gerekiyor ekleri indirebilmek için?
I dont understand nothing, but keep it that way!

talipm

Member
XNullUser
Reaction score
0
NullCash
12
merhaba elinizde opencart için müşteri paneli tema eklentileri varmı ?